4PTm3HdqY5lO3QkjR1FHmbziejoZMSTe
top of page

REZERVACE

Nenechte si ujít šanci objevit nezapomenutelný gastronomický zážitek v naší restauraci. Rezervujte si svůj stůl buď pomocí našeho jednoduchého rezervačního formuláře nebo nám zavolejte na tel. číslo 605055900 a ujistěte se, že máme volno pro vaši návštěvu. Pokud si rezervaci vytvoříte pomocí formuláře, budeme vás kontaktovat, abychom potvrdili detaily vaší rezervace. Nečekejte, a ujistěte se, že máte místo garantované na své oblíbené termíny. 

steak1

MENU

Vítejte v naší restauraci, kde vám nabízíme široký výběr tex-mex, burgerů a masových specialit, které jsou vyrobeny z nejčerstvějších surovin a připraveny s láskou. Jsme hrdí na to, že nabízíme výběr jídel, které uspokojí každý chuťový pohárek.

Chcete vidět naši úplnou nabídku jídel? Stačí nahlédnout do našeho jídelníčku, který je k dispozici pod tímto textem. Máme výběr jídel pro každého a všechny pokrmy jsou připraveny s láskou a pečlivě vybranými surovinami. Přijďte se ujistit, že v naší restauraci najdete to, co hledáte. 

predkrm1

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

připravujeme pro vás exkluzivní 4-chodové menu, které vám poskytne nezapomenutelný gastronomický zážitek. Tyto speciální nabídky jsou vždy dočasné a je třeba si je objednat nebo zarezervovat předem.

Výběr jídel v našem 4-chodovém menu je pečlivě sestaven tak, aby vám nabídl širokou škálu chutí a textur. Od úvodního chodu až po dezert, každý kousek bude skvěle fungovat s ostatními a poskytne vám nezapomenutelný zážitek.

Kotva 1
bottom of page