4PTm3HdqY5lO3QkjR1FHmbziejoZMSTe
top of page

DONÁŠKOVÝ CATERING

JAK TO PROBÍHÁ?

Stačí vyplnit náš formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom si ujasnili, co přesně od našeho donáškového cateringu očekáváte. Poté vám pošleme potvrzovací email s všemi detaily, které jsme spolu probrali, a popřípadě doladíme poslední věci.

TEPLÝ RAUT

Mezi populární položky teplého rautu patří mini burgry, mini řízečky, vepřová žebra, vepřová kolena, vepřová kýta, roast beef, hovězí steaky a hovězí guláš. 

Samozřejmostí  jsou přílohy, jako jsou zeleninové saláty, pečené brambory, domácí chléb, dipy a další.

Kromě klasických jídel nabízíme také exotická jídla z celého světa. Naše rozmanitá nabídka zahrnuje například thajská a indická kari, mexické burrito, sushi a mnoho dalších specialit. Pokud máte konkrétní přání ohledně exotických jídel, rádi se vám přizpůsobíme a připravíme je podle vašich představ.

IMG_20220909_181531.jpg
IMG_20230222_103711.jpg

STUDENÝ RAUT

Mezi populární položky studeného rautu patří kanapky různých druhů, mini tataráčky, řepové carpaccio, výběr sýrů a uzenin, ovoce, sušené ovoce, zelenina a oříšky. 

Větší studené rauty připravujeme přímo na místě aby vše vypadalo tak jak má a vy si užili vaši akci.

Mimo studeného rautu nabízíme také praktické balíčky do ruky. Tyto balíčky jsou plné lahůdek, jako jsou různé druhy sýrů, uzeniny a čerstvé ovoce. Na špejlích jsou napíchnuté kombinace uzenin, sýrů a ovoce, a na spodní části balíčku najdete oříšky a sušené ovoce.

bottom of page