4PTm3HdqY5lO3QkjR1FHmbziejoZMSTe
top of page
catering-jednohubky1

O nás

Food Factory, moderní a stylová restaurace v industrialním stylu, se nachází v Bohumíně v Moravskoslezském kraji. Naše nabídka jídel kombinuje tradiční Tex-Mex kuchyni s moderními prvky a nabízí širokou škálu jídel včetně vynikajících steaků a burgru.

Food Factory také nabízí špičkový catering na svatby a jiné společenské akce. Naši kuchaři jsou připraveni připravit nejen chutné jídlo, ale také krásně servírované kanapky, studené i teplé rauty. Naše služby jsou k dispozici i pro rozvoz jídel a jsou vhodné pro firemní akce, rodinné oslavy a jiné příležitosti.

 

Food Factory se také vyznačuje vynikajícím servisem a pečlivým dodržováním všech požadavků. Naši zaměstnanci jsou připraveni poskytnout Vám pomoc při výběru jídla a uspořádání jakékoli akce. Rádi Vám také pomůžeme s rezervací stolu, kterou Vám doporučujeme si včas udělat, abyste mohli bez problémů navštívit náš podnik.

Pokud hledáte moderní a stylovou restauraci s vynikajícím jídlem a službami v Bohumíně a Moravskoslezském kraji, pak je Food Factory tou správnou volbou pro Vás. Využijte našich služeb a užijte si nezapomenutelný zážitek z jídla a služeb, které nabízíme.

catering-predkrm
bottom of page