4PTm3HdqY5lO3QkjR1FHmbziejoZMSTe
top of page

CATERING S OBSLUHOU

JAK TO PROBÍHÁ?

Po vyplnění formuláře vám co nejdříve odpovíme, abychom si spolu mohli ujasnit, co přesně od nás očekáváte. Poté vám zašleme potvrzovací email s všemi detaily, které jsme spolu probrali, a případně doladíme poslední věci.

Je také důležité se sejít na místě, kde bude akce probíhat, abychom si mohli prohlédnout prostor a zjistit, co jsme schopni na daném místě poskytnout. Navíc vám nabízíme degustační menu, abyste si mohli předem vyzkoušet, jak naše jídlo chutná.

Během samotné akce se o vše postaráme my - nejen o jídlo, ale také o pití a dohlédneme, aby bylo vše dostatečné množství pro vaše hosty. Můžete se tedy plně soustředit na své hosty a užít si bezstarostnou akci.

VÝBĚR MENU

Naše cateringová služba poskytuje až čtyřchodové menu, které si můžete sami sestavit z naší nabídky jídel. Navíc poskytujeme degustaci vybraného menu, abyste si mohli být jisti, že vše bude připraveno podle vašich představ.

Jistě, rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme menu přesně podle vašich přání a potřeb. Máme bohaté zkušenosti s různými druhy kuchyní a jsme schopni připravit širokou škálu jídel, takže se nebojte navrhnout něco mimo naši standardní nabídku.

8BE6FCE5-20DE-4404-BAF6-9397867EEB7C_edited_edited.jpg

TEPLÝ A STUDENÝ RAUT

V teplém rautu nejvíce obdivované jsou mini burgry, mini řízečky, vepřová žebra, vepřová kolena, vepřová kýta, roast beef, hovězí steaky a hovězí guláš. K tomu nabízíme různé přílohy, jako jsou zeleninové saláty, pečené brambory, domácí chléb, dipy a další.

V našem studenému rautu u nás najdete kanapky různých druhů, mini tataráčky, řepové carpaccio, výběr sýrů a uzenin, ovoce, sušené ovoce, zelenina, oříšky a mnoho dalších.

Samozřejmě poskytujeme i širokou škálu exotických jídel. Naše nabídka exotických jídel zahrnuje například thajské curry, indické kari, mexické burrito, japonské sushi a mnoho dalších specialit. Pokud máte specifické požadavky na exotická jídla, rádi vám je připravíme a přizpůsobíme vašim potřebám.

GRILOVÁNÍ

Rádi také poskytujeme služby grilování na vaší akci. Nabízíme širokou škálu grilovaných jídel, jako jsou klasická grilovaná kýta, steaky, burgerové patty, grilovaná zelenina, špízy s různými druhy masa a zeleniny, a mnoho dalších. Pro grilování používáme kvalitní grilovací zařízení a suroviny, abychom zajistili skvělou chuť a vůni grilovaných jídel. Pokud chcete, můžeme také zajistit grilování na místě, abyste si užili autentickou atmosféru grilování a vaše hosty okouzlili svěžími a chutnými grilovanými specialitami.

bottom of page